دانلود آهنگ تویی تویی که میتونی منو درمونم کنی از محسن ابراهیم زاده با کیفیت عالی 128 و 320 و متن شعر ترانه

Ahang toii toei ke mitoni mano darmon koni Mohsen Ebrahimzadeh

تویی تویی که میتونی منو درمونم کنی دانلود آهنگ از محسن ابراهیم زاده

تویی تویی که میتونی منو درمونم کنی تویی که منو میتونی عاشقونه آرومم کنی کم دیده دلم مث تو ندیده دلم عجیب حال خوشی داره که به تو رسیده دلم این قلق فقط دست ماست با تو دلم رو هواست گره کور خورده دلم به چشای نازت بیقرار دلم آروم نداره دلم تو بزن تا که دل من برقصه به سازت نه نمیشه تنهایی بی تو سر نیمشه آخه دلم که بچه میشه به تو علاقه محسوس داره اگه پا بده چشات به این دلم راه بده یکم تو دلت بهم جا بده از اوناشم که تورو دوست دارم نه نمیشه تنهایی بی تو سر نیمشه آخه دلم که بچه میشه به تو علاقه محسوس داره اگه پا بده چشات به این دلم راه بده یکم تو دلت بهم جا بده از اوناشم که تورو دوست دارم

چجوری تو دلم جا شدی قحظی بود و تو دریا شدی مسیر عشقمون یه جاده دور و درازه خوشم به خوشی دلت نمیکنم که ولت من فقط میفهمم چی میگذره توی دلت نه نمیشه تنهایی بی تو سر نیمشه آخه دلم که بچه میشه به تو علاقه محسوس داره اگه پا بده چشات به این دلم راه بده یکم تو دلت بهم جا بده از اوناشم که تورو دوست دارم نه نمیشه تنهایی بی تو سر نیمشه

لینک دانلود آهنگ

دانلود آهنگ جدید مسعود جلیلیان به نام سیگاری

لینک دانلود آهنگ آرام آرام آتش به دلم زدی (اصلی و رایگان)

لینک دانلود آهنگ همیشه نگات آنتیکه (اصلی و رایگان)

لینک دانلود آهنگ میزنی به اون راه (اصلی و رایگان)

لینک دانلود آهنگ عاشقانه عاشقانه خیلی (اصلی و رایگان)

لینک دانلود آهنگ با تو راه شمال تاریک میشه آروم هوا (اصلی و رایگان)

لینک دانلود اهنگ من تو را راحت نیاوردم به دست (اصلی و رایگان)

تو ,دلم ,تویی ,بده ,کنی ,میتونی ,تویی که ,بی تو ,تنهایی بی ,سر نیمشه ,تو سر
مشخصات
آخرین جستجو ها