دانلود آهنگ جدید غمگین و احساسی از سحر به نام کنارمی اما اینجا تو این خونه یکی گمت کرده / کی عاشقت شده کی عاشقت کرده با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه

Ahang kenarami ama inja to in khone yeki gomet karde ki asheghet shode ki asheghet karde

دانلود آهنگ کنارمی اما اینجا تو این خونه یکی گمت کرده / کی عاشقت شده کی عاشقت کرده

کنارمی اما اینجا تو این خونه یکی گمت کرده♩♪/ کی پشت اخماته کی عاشقت شده کی عاشقت کرده♩♪/ کنارمی اما از عطر من ردی روی لباست نیست♩♪/ تصویر تو تاره پلکای من خیسه اما حواست نیست♩♪/

دانلود اهنگ کنارمی اما اینجا تو این خونه یکی گمت کرده / کی عاشقت شده کی عاشقت کرده

خیره ام بهت اما دیگه هماهنگ نیست مسیر چشمامون♩♪/ دیگه ازم دوری دستامو ول کردی حتی تو عکسامون♩♪/ تو خودتی همش با من یا با خودت با کی بهم زدی♩♪/ کی عاشقت کرده دوباره تو بارون با کی قدم زدی♩♪/

یه اتفاق بد افتاده تو قلبت دستامو ول کردی♩♪/ درو نمی بندم با اینکه میدونم محاله برگردی♩♪/ حالم بده اما دلخوش به آینده ام با اینکه روشن نیست♩♪/ بغل نکن منو حالا که آغوشت اندازه ی من نیست♩♪/

خیره ام بهت اما دیگه هماهنگ نیست مسیر چشمامون♩♪/ دیگه ازم دوری دستامو ول کردی حتی تو عکسامون♩♪/ تو خودتی همش با من یا با خودت با کی بهم زدی♩♪/ کی عاشقت کرده دوباره تو بارون با کی قدم زدی♩♪/

لینک دانلود آهنگ

دانلود آهنگ جدید مسعود جلیلیان به نام سیگاری

لینک دانلود آهنگ آرام آرام آتش به دلم زدی (اصلی و رایگان)

لینک دانلود آهنگ همیشه نگات آنتیکه (اصلی و رایگان)

لینک دانلود آهنگ میزنی به اون راه (اصلی و رایگان)

لینک دانلود آهنگ عاشقانه عاشقانه خیلی (اصلی و رایگان)

لینک دانلود آهنگ با تو راه شمال تاریک میشه آروم هوا (اصلی و رایگان)

لینک دانلود اهنگ من تو را راحت نیاوردم به دست (اصلی و رایگان)

کی ,تو ,عاشقت ,کرده ,کنارمی ,دانلود ,کی عاشقت ,کنارمی اما ,اینجا تو ,تو این ,عاشقت کرده
مشخصات
آخرین جستجو ها